Europos muziejų naktis Molėtų krašto muziejuje ir padaliniuose

2023 - 05 - 13 – 2023 - 05 - 13
Europos muziejų naktis Molėtų krašto muziejuje ir padaliniuose Gegužės 13 d. VšĮ Molėtų krašto muziejus kviečia ypatingą naktį praleisti Skulptūrų parke ant Pastovio ežero kranto – tai puiki vieta pasivaikščioti ir pasimėgauti ramybe gamtos prieglobstyje, pasigėrėti menininkų darbais. Šiuolaikiškai sutvarkytame parke po atviru dangumi eksponuojami įvairūs darbai iš medžio, juodo, pilko ir rusvo granito, sukurti skulptorių–architektų iš Lietuvos, Velso, Prancūzijos ir Lenkijos. Adresas: Vasario 16-osios g., Molėtai

Muziejaus skyriuose:
Ežerų žvejybos muziejus bei Antano Truskausko medžioklės ir gamtos ekspozicija
(Muziejaus g.7, Mindūnai, Molėtų r., Tel. 8 698 33018, 8 621 20525).
Nemokamas muziejaus lankymas 18-21 val.

Molėtų krašto tradicinių amatų centras
(Muziejaus g.7, Mindūnai, Molėtų r., Tel. 8 602 55854).
Radvilų troškinys su istorike ir gide Anželika Laužikiene. Pokalbis apie istorinės virtuvės ypatumus ir degustaciją. 18-20 val.
Papuošalų iš vielos dirbtuvėlės su architekte - menininke Birute Pečiūraite - Baltuškiene. 18.30 val.
Gyva gitarų muzika kiemelyje (Algis Cibulskas, Arūnas Daublys) nuo 18 val.

Videniškių vienuolyno muziejus
(Šilelio g. 6a, Videniškių k., Molėtų r., Tel. 602 55905).
Nemokamas muziejaus lankymas „Paslaptingas naktinis pasivaikščiojimas su žibintais“ 20.00-00.00 val. Vienuolyne vakarinis pasivaikščiojimas su žibintais - ypatingas. Vėlų vakarą muziejaus kieme šnara vėjas, girgžteli senovinės durys, visi garsai ir pojūčiai įgauna paslaptingos mistikos. Atsiveria kitokia vienuolyno istorija... Pakeliausite po Videniškių vienuolyno kiemą, pastatą, rūsį - paieškosite vienuolių XVIII a. palikimo. Viskas tamsoje atrodo paslaptingiau. Liepsnelės mirkčioja, šoka šešėliai ir atsiveria senovinių mūrų paslaptys.