Padėka už dalyvavimą Žiemos žūklės ir Užgavėnių šventėje „Mindūnai 2024“

2024 - 02 - 14

Tradicinės Žiemos žvejybos ir Užgavėnių šventės Mindūnuose nebūtų be gausaus rėmėjų ir partnerių palaikymo. Norime padėkoti visiems prisidėjusiems!

Tariame ačiū šventės rėmėjams: UAB Valtinė, Lietuvos istorinės virtuvės restoranui „Ertlio namas“, UAB „Mažasis Pubas“, UAB „Renginio dalyvis“, UAB „Armeniukas“, MB „Ungurio koja“ , UAB „Baronė“, Ilonai Trumpytei, UAB „Radviliškių kaimo kepykla“, UAB „Gintus“, UAB „Sevila“, UAB „Vaidaiva“, UAB „BDW“, UAB „Rapala“, A. Paškevičiaus ind. įm. „Žūklė“, Lietuvos spiningautojų lygai, Molėtų medžiotojų ir žvejų draugijai, Mindūnų seniūnijai, Jolitai Šimonelienei, Remigijui Petroškevičiui, MB „Sanvelina“, Ramunei Jonuškevičiūtei, Monikai Sirevičiūtei, UAB „Vėjavaikis“.

Nuoširdžiai dėkojame šventės partneriams - Molėtų krašto laikraščiui „Vilnis“ už tradicinės Žiemos žvejybos ir Užgavėnių šventės  „Mindūnai 2024“ reklamą, Algimantui Pečiukaičiui už užfiksuotas nuotaikingas akimirkas tradicinėje šventėje „Mindūnai 2024“, Molėtų rajono savivaldybei už šventės rėmimą. Už pagalbą organizuojant tradicinę Žiemos žūklės ir Užgavėnių šventę „Mindūnai 2024“ dėkojame LKSKA „Nemunas“ ir Aukštaitijos nacionalinio parko ir Labanoro regioninio parko direkcijai. Ačiū Sportinės žūklės klubui „Ešerys“ už poledinės žūklės varžybų organizavimą ir pagalbą organizuojant šventę. Molėtų sporto centrui dėkojame už šaškių ir šachmatų tradicinių varžybų organizavimą tradicinėje šventėje  „Mindūnai 2024“. Už OS (orientavimosi sporto) varžybų organizavimą dėkojame „OK Klajūnas“. Ačiū gamtininkui Andrejui Gaidamavičiui už pėsčiųjų žygio organizavimą.

Širdingas dėkui bendrystę kūrusiems Molėtų krašto amatų centro edukatoriams savanoriams – Ritai Kazlienei, Irenai Rimydienei, Liudai Pusvaškienei, Anželikai Laužikienei, Birutei Pečiūraitei-Baltuškienei, Zitai Spranginienei, Irenai Vežbickienei, Antanui Žukauskui.

Už Žiemos žūklės ir Užgavėnių šventės „Mindūnai 2024“ organizavimą, puikią nuotaiką, šėlsmą, muziką sakome nuoširdų ačiū partneriams Molėtų kultūros centrui!

Iki pasimatymo šventėje „Mindūnai 2025“!