Kalendorius

Skirkite 1,2 proc. GPM Molėtų krašto muziejui

2023 - 03 - 22

Džiaugiamės ir dėkojame Jums, kad esate kartu. Kviečiame prisidėti prie Muziejaus veiklos ir skirti 1,2 proc. savo mokamo pajamų mokesčio. Jūsų skirta parama bus panaudota muziejaus veikloms vystyti: ekspozicijų atnaujinimui, parodų ir nemokamų renginių rengimui, edukacinėms programoms tobulinti, lankytojų priėmimui gerinti, įsigyti ir saugoti Molėtų krašto istorijai svarbias vertybes, leisti istorijai ir kultūrai skirtus leidinius ir kita.

Kaip skirti 1,2 % paramą VšĮ Molėtų krašto muziejui?

  • Prisijungę prie EDS sistemos adresu https://deklaravimas.vmi.lt užpildykite VMI Prašymas skirti paramą formą (FR0512).
  • Deklaravimas skiltyje pasirinkite Pildyti formą ir Dažniausiai pildomų formų sąraše pasirinkite Prašymas skirti paramą.
  • Spauskite pildymo internetu ikonėlę (gaublys) Forma elektroniniam pildymui.
  • Gavėjo paieškos laukelyje įveskite paramos gavėjo identifikacinį numerį (kodą): 188202764, pasirinkite Viešoji įstaiga Molėtų krašto muziejus ir spauskite Tęsti.
  • Užpildykite prašymo duomenis Mokesčio dalies dydis (procentais) laukelyje įrašę savo pasirinktą skiriamą procentą (daugiausiai – 1,2%) ir įrašę mokestinį laikotarpį, iki kada skiriate paramą (daugiausia 5 m.). Suvedę duomenis, spauskite Išsaugoti.
  • Patikrinę suvestus duomenis, spauskite Formuoti prašymą ir Pateikti.

Vaizdo įrašas su informacija, kaip skirti pajamų mokesčio dalį paramai: https://www.youtube.com/watch?v=hsH-ooijLNA

Prašymą dėl paramos skyrimo galite pateikti iki einamųjų metų gegužės 1 d., jeigu Valstybinės mokesčių inspekcijos nenurodyta kitaip.

Ši parama jums nieko nekainuoja. Jeigu savo teise skirti paramą nepasinaudosite, pinigai tiesiog liks valstybės biudžete ir bus panaudoti valstybės nuožiūra.

Dėkojame už paramą!