Kalendorius

Ukrainos ir Lietuvos dailininkų pleneras „Mėlyna geltona žalia raudona“

2024 - 06 - 20 – 2024 - 07 - 19
Renginio vieta: Molėtų krašto muziejus

2024 metų birželio 10-20 dienomis Giedra galerija Molėtų rajone jau penktą kartą prisipildys spalvų, molbertų, tapymui skirtų palapinių ir pokalbių apie meną.

Šįkart sulauksime penkių Ukrainos dailininkų ir Lvivo, Kijivo, Zaporyžės ir Mariupolio... Tiesa, vykstant karui porai menininkų teko trauktis į saugesnes teritorijas – Lvivą ir Kijivą. Į Giedrą galeriją iš Ukrainos atvyks Iryna Gresyk, Oksana Svizhak, Lubov Lebid-Korovai, Serhii Barannik ir Vasyl Bondarchuk.
Taip pat plenere dalyvaus penki Lietuvos dailininkai – Elena Balsiukaitė, Eglė Kuckaitė, Romualdas Balinskas, Arvydas Brazdžiūnas – Dusė ir Svajūnas Armonas. Tai aukšto lygio profesionalai, kurių kūrinius yra įsigijęs Nacionalinis M. K. Čiurlionio muziejus, Mo muziejus, privatūs kolekcininkai.
Nekantriai laukiame kūrybos rezultatų, kuomet susitiks dvi skirtingos meno mokyklos, šalių mentalitetai, gilios gyvenimo ir kūrybos patirtys.
Dešimt bendrystės ir ieškojimų dienų vainikuosis paroda Molėtų krašto muziejuje, į kurios atidarymą kviečiame birželio 20 dieną, ketvirtadienį, 16.00 val.

Keliame meno ir kūrybos vėliavą ir tikimės TAIKOS.
Plenerą organizuoja ir finansuoja VŠĮ Giedra galerija,

Iš dalies finansuoja Molėtų savivaldybė, remia Molėtų krašto muziejus.